Czy warto korzystać z namiotu na weselu

Czy warto korzystać z namiotu na weselu, organizując wesele tematyczne? Każdy inaczej wyobraża sobie ten wyjątkowy dzień, dzień ślubu. Jedni marzą o tradycyjnych imprezach z obszernymi białymi sukniami i ogromnymi salami weselnymi, inni preferują oryginalne, niesztampowe rozwiązania, takie jak tematyczne wesela. Czym właściwie jest ślub tematyczny? Jak to powinno wyglądać? Co goście powinni przygotować? A co najważniejsze – gdzie odbędzie się takie wesele? Poznajmy odpowiedzi na te pytania, a także niektóre z najbardziej oryginalnych pomysłów na wesela tematyczne.

Wesela tematyczne w namiocie – czy to się uda?

Jak może odnieść sukces? muszę iść! Wynajęcie namiotu na wesele to gwarancja udanej imprezy w każdym stylu iw każdej naturalnej scenerii. Namiot możemy rozbić niemal wszędzie, o czym tylko zamarzymy, ale pod jednym warunkiem, a mianowicie wody i prądu. Namiot weselny możemy rozstawić i udekorować w dowolny sposób zgodnie z tematyką przyjęcia. Możemy również wybrać lokalizację namiotu zgodnie z tematyką. Namiot weselny może doskonale ochronić Parę Młodą oraz gości przed zmienną pogodą, rozmiar dobieramy sami w zależności od ilości zaproszonych gości. Wynajem namiotów bankietowych nie jest w ogóle ograniczony porami roku, ponieważ organizując przyjęcia wczesną wiosną lub późną jesienią noce są szczególnie zimne, a dodatkowo możemy wypożyczyć grzejniki, które nie tylko podniosą temperaturę wewnątrz namiotu, ale także dodać do atmosfery.

Ślub blisko natury

Piękny plener w pobliżu polany lub lasu podkreśli otwarty lub półotwarty namiot weselny. Stoły obite lnianymi obrusami i bukietem polnych kwiatów w prostym szklanym wazonie, z siedziskami wykonanymi z drewnianych taboretów lub krzeseł to synonim kameralnego wesela. Możemy zorganizować wynajem stołów i krzeseł z firmami wynajmującymi namioty, ponieważ ta usługa jest często wliczona w cenę. Pozostaje tylko ubrać się w prostą, a zarazem uroczą koronkową suknię i cieszyć się piękną scenerią i ciepłą atmosferą uroczystości.

Świetny styl – jak na Oskarach

Czy warto korzystać z namiotu na weselu
Czy warto korzystać z namiotu na weselu

Panny młode i prawie każda kobieta zaproszona na wesele pokochają ten tematyczny ślub. Niezwykłe mieniące się kreacje, zwiewne suknie, migoczące z daleka girlandy świateł, udekorowane na biało stoły i krzesła, parkiet taneczny pokryty czerwonym dywanem z pewnością będą nie lada gratką dla lubiących się wyróżniać narzeczonych. Zabawa zachęcająca gości do ożywienia się w krajobrazie to całe pole kreatywności dla przyszłych małżonków. Turniej taneczny, konkurs na najbardziej kreatywne stroje dla par, czy bieg z przeszkodami w pogoni za Oscarem z pewnością wywołają u gości mnóstwo śmiechu i pozostawią niezapomniane wspomnienia. Nie zapomnijcie o fototapecie – to idealna pamiątka dla gości i młodej pary.

Ślub na planie hollywoodzkiego filmu

Jeśli jest to ślub na planie hollywoodzkiego filmu, mamy całkowitą dowolność. Impreza w westernie, komedii lub czarno-białym filmie z lat 20. to trudny wybór i ogromne wyzwanie organizacyjne. Wypożyczalnia parkietu będzie odpowiedzialna za aranżację podłoża, aby miejsce strzelania było stabilne i bezpieczne. Ściany namiotu muszą być przygotowane zgodnie z planem pokazu, a do zaproszeń należy dołączyć scenariusz filmu, czyli całego wesela.

Bajki – jak Alicja w Krainie Czarów

Ten oryginalny motyw z pewnością na długo zapadnie każdemu w pamięć. Na początku próbowaliśmy wynająć namioty bankietowe, stoły i krzesła. Jest to baza, na której będziemy dodawać kolejne elementy. Parkiet taneczny w czarno-białą kratę, draperie z tkaniny i lustra na ścianach namiotu, fontanna czekoladowa, ozdobne elementy z kart, piecyk gazowy do wypożyczania naturalnego płomienia oraz zastawa stołowa inspirowana stylem vintage to kwintesencja baśniowego krajobrazu tajemnicy. Na zewnątrz warto rozstawić ogromną zewnętrzną szachownicę, która jest niewątpliwie elegancką i zabawną rozrywką dla miłośników gier. Jeśli chodzi o ten ślub, możesz puścić wodze fantazji i nie będziesz się nudzić.

Las Vegas — gry o wszystkim

Mówią, że co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas. Inaczej jest w przypadku wesel stylizowanych na ten motyw, ponieważ zachwyceni goście z pewnością zrobią setki zdjęć, aby jak najlepiej zaprezentować to doświadczenie. W tym przypadku wybraliśmy czarny namiot weselny, w którym wiszą liczne lampki i girlandy świetlne. Przyda się też gigantyczny szyld z logo Las Vegas. Pozostało już tylko wypożyczyć obszyte na czerwono stoły i krzesła oraz sprzęt potęgujący efekt, czyli stoły do ​​pokera, bilarda i automaty do gry, z których goście mogą korzystać bezgotówkowo. Efekt WOW gwarantowany.

Wesele tematyczne to idealne tło dla wspomnień na całe życie, pamiętaj, aby w zaproszeniach poinformować gości o obowiązkowym dress code’ie dopasowanym tematycznie do charakteru przyjęcia.