UrodaUsługi

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Ile kosztuje depilacja laserowa? Niechciane włosy są utrapieniem — czasami dosłownie, jeśli wybraną przez Ciebie metodą usuwania włosów jest wosk lub depilacja. W końcu większość z nas zmęczy się ciągłym kontrolowaniem wzrostu włosów na ciele, zwłaszcza jeśli rosną szybko lub są gęste. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu. Zabiegi laserowe są bezpieczne w użyciu na skórze bez uszkadzania tkanki i są idealne dla wszystkich rodzajów i odcieni skóry.

W przeciwieństwie do innych metod usuwania włosów, zabiegi laserowe są skuteczniejsze i wygodniejsze. Jeśli chcesz trwale ograniczyć porost włosów i ułatwić sobie życie, właściwym rozwiązaniem jest leczenie laserowe.

Jak często należy poddawać się depilacji laserowej?

Jaka jest więc najlepsza częstotliwość zabiegów laserowych? To zależy od tego, na jakim etapie procesu się znajdujesz. Osoby, które dopiero rozpoczynają leczenie laserem, zazwyczaj wymagają częstszych wizyt u lekarza, aż do uzyskania optymalnych rezultatów. Jednak osoby, które zakończyły już pierwszy zabieg, będą miały różną częstotliwość, w zależności od tego, jak długo utrzymują się wyniki i innych czynników.

Pierwszy zabieg będzie składał się z serii sesji. Zazwyczaj pierwsze zabiegi przeprowadza się w odstępie czterech do sześciu tygodni. Ta częstotliwość jest najlepsza, ponieważ daje skórze czas na regenerację między zabiegami, a także umożliwia naturalny cykl wzrostu włosów w celu wytworzenia nowych włosów do zabiegu. Ponieważ nasze włosy rosną w czterech etapach, zabieg ten działa najlepiej, gdy w leczonych mieszkach włosowych widoczne są włosy.

Cykl wzrostu włosów jest również powodem, dla którego możesz potrzebować wielu zabiegów, aby uzyskać doskonałe rezultaty. Po pierwszej rundzie leczenia należy odbywać regularne wizyty kontrolne w celu podtrzymania efektów. Częstotliwość ta zależy od czynników takich jak wiek, genetyka i szybkość regeneracji mieszków włosowych po wstępnym leczeniu. Pacjenci zwykle planują wizyty kontrolne raz lub dwa razy w roku, aby utrzymać wyniki.

Ile zabiegów jest potrzebnych?

Ile kosztuje depilacja laserowa?
Ile kosztuje depilacja laserowa?

Ponieważ każdy mieszek włosowy w danym obszarze zabiegowym znajduje się na innym etapie cyklu wzrostu włosa, konieczne jest wykonanie kilku zabiegów. Zabiegi depilacji laserowej działają tylko wtedy, gdy laser może wykryć widoczne włosy, więc włosy muszą znajdować się na określonym etapie wzrostu, aby zabieg był skuteczny.

W przypadku większości osób osiągnięcie najlepszych rezultatów zajmie około sześciu do ośmiu zabiegów wstępnych. Jeśli jednak nie masz umówionej wizyty podczas pierwszej rundy leczenia, będziesz musiał wrócić do punktu wyjścia. Zabiegi usuwania włosów polegają na nadążaniu, a ponieważ większość mieszków włosowych musi zostać uderzona energią lasera co najmniej raz lub dwa razy, aby uzyskać naprawdę skuteczne rezultaty, brak wizyty może oznaczać dłuższe oczekiwanie na pożądane rezultaty.

Ponieważ zabiegi depilacji laserowej są nieinwazyjne i niechirurgiczne, nie trzeba wiele robić, aby przygotować się do zabiegu. Każda wizyta trwa od 30 do 60 minut, w zależności od ilości leczonych obszarów. Jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów należy przestrzegać trzech podstawowych zasad.

Nowość dla zainteresowanych szczupłym ciałem: https://allurionbalon.pl/

Nie zapomnij o tym!

Pierwsza zasada to unikanie nasłonecznienia, opalania i łóżek opalających przez co najmniej dwa tygodnie przed wizytą. Laseroterapia jest bezpieczna dla skóry, ale jeśli skóra była narażona na czynniki, które mogą powodować nadwrażliwość, laseroterapia może wywołać produkcję melaniny, która przyciemnia pigment skóry. Najlepsze, co możesz zrobić, to pozostać w cieniu. Należy również unikać woskowania lub pęsety dwa do czterech tygodni przed wizytą. Zarówno woskowanie, jak i pęseta usuwają włosy z cebulek, co może stanowić problem w uzyskaniu pożądanych efektów zabiegów laserowych.

Zabiegi laserowe działają tylko wtedy, gdy cebulki włosów są przyczepione do mieszków włosowych, dlatego ważne jest, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zachować je w nienaruszonym stanie. Nie możesz woskować ani wyrywać włosów przed wizytą, ale możesz się ogolić. W rzeczywistości zaleca się golenie od 24 do 48 godzin przed wizytą! Golenie przed wizytą pozwoli zabiegowi laserowemu zatrzymać jak najwięcej ciepła podczas przemieszczania się wzdłuż łodygi włosa, więc im krótsze włosy, tym lepiej. Depilacja laserowa to bardzo skuteczny i komfortowy zabieg, który pozwala usunąć niechciane owłosienie na długi czas.

Klientki nie muszą martwić się szybkim porostem włosów utrudniającym codzienne życie. Depilacja laserowa nie jest droga, co jest dodatkową zaletą. Najważniejszym czynnikiem w depilacji laserowej jest znalezienie dla siebie odpowiedniego lekarza, posiadającego odpowiednie kwalifikacje, który profesjonalnie wykona zabieg.

M-estetic medycyna estetyczna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21/lok U7
02-797 Warszawa
666404584
www.m-estetica.pl